Szóste urodziny portalu genealogicznego Lubgens [zaproszenie na rocznicowe spotkanie]

„Lubelskie Korzenie” są jednym z najbardziej rozpoznawalnych niezależnych stowarzyszeń genealogicznych w Polsce. Od kwietnia 2011 roku członkowie oraz sympatycy lubelskiej genealogii tworzą regionalną bazę indeksów ksiąg metrykalnych i USC. Portal lubgens.eu to również skarbnica wiedzy o historii Lubelszczyzny, lubelskich rodach, jak i również miejsce wymiany informacji. W tym roku portal obchodzi swoje szóste urodziny.

Administratorzy „Lubelskich Korzeni” serdecznie zapraszają autorów indeksów, sympatyków oraz genealogów z całej Polski, na uroczystość 6. urodzin portalu. Tegoroczny jubileusz obchodzony będzie 22 kwietnia w mieście Czartoryskich – Nowej Aleksandrii. To znaczy, w Puławach…

Po porannej kawie w restauracji Izabella, wyruszymy do zespołu pałacowo-parkowego. Zwiedzimy Muzeum Czartoryskich oraz zabytki parku. Pilotem naszej wycieczki będzie członek „Lubelskich Korzeni”, zawodowy przewodnik i puławianin – Zygmunt Targoński. – oznajmili organizatorzy. – Po uroczystym obiedzie podsumujemy mijający rok działalności. Nie zabraknie atrakcji, pysznego jubileuszowego tortu oraz genealogicznych rozmów do późnych godzin. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia w PUŁAWACH!

Uwagi organizacyjne

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 kwietnia 2017 za pośrednictwem naszej poczty: lubelskie-korzenie(at)lubgens.eu. Koszt uczestnictwa – 50 zł. Nr konta podajemy po przesłaniu zgłoszenia. Prosimy dokonywać wpłat do 19 kwietnia (proszę pamiętać, że przekaz pocztowy potrzebuje więcej czasu na dotarcie).

Autor: Łukasz Pasim