Wygraj program Drzewo Genealogiczne II!

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodzinnych historyków do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest program Drzewo Genealogiczne II ufundowany przez firmę PL-SOFT!

Co należy zrobić, by wygrać?

  1. Napisz tekst, w dowolnej formie, w którym poruszysz Twoją największą, najtrudniejszą zagadkę genealogiczną – nieważne czy już ją rozwiązałeś, czy dopiero „układasz puzzle” tej historii
  2. Do tekstu możesz dołączyć jedną ilustrację – fotografię, skan metryki, dokumentu, listu etc.
  3. Tekst może liczyć MAKSYMALNIE 5 tys. znaków (ok. 2 strony A4 przy czcionce Times New Roman, rozmiar 12, interlinia 1,5)
  4. Wyślij tekst na adres: redakcja@moremaiorum.pl do 24 lipca 2015 r. do godziny 24.00
  5. Wyniki konkursu do 8 sierpnia 2015 r.

Regulamin Konkursu dostępny tutaj: [button style=”btn-default btn-lg” icon=”glyphicon glyphicon-download-alt” align=”left” type=”link” target=”false” title=”Pobierz” link=”https://www.moremaiorum.pl/wp-content/uploads/2015/06/REGULAMIN-KONKURSU1.pdf”]

 

plakatV_2

Alan Jakman

Pomysłodawca powstania periodyku More Maiorum. Od ponad 9 lat interesuje się genealogią. W tym czasie ustalił, że jego przodkowie byli niemieckimi kolonistami sprowadzonymi najprawdopodobniej do wyrębu lasów w połowie XVII w. w okolice Gór Orlickich. Publikuje artykuły dotyczące historii rodzinnego miasta w portalu bielsko.biala.pl.